Luni, 17 iunie, vicepreşedintele ALDE Giurgiu, Nicu Ştefan, a fost numit director de investiţii şi managementul fondurilor europene la Oil Terminal Constanţa.
Nicu Ştefan a absolvit liceul „Ion Maiorescu ” şi este licenţiat al ” Academiei de Înalte Studii Militare ” şi al ” Academiei de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza „. Timp de 20 de ani a dezvoltat o carieră militară, pentru a se dedica apoi afacerilor.
Oil Terminal Constanţa este cel mai mare operator pe mare, specializat în vehicularea ţiţeiului, produselor petroliere şi petrochimice lichide şi a altor produse şi materii prime în vederea import/exportului şi tranzitului.
Oil Terminal este controlată în proporţie de 59,6% de statul român şi este unul dintre cele mai mari terminale din Sud-Estul Europei.
Un giurgiuvean a fost numit director la Oil Terminal Constanţa
Publicat
: iulie 17, 2017

Citește și …
-
-
-
Vacanță plăcută din partea Școlii Gimnaziale Nr. 1 Izvoarele
Posted in: Actualitate, Administratie Comments: 0 -
La mulți ani, domnule Cătălin Corbea!
Posted in: Actualitate, Dezvaluiri Comments: 0
-
-
-
-
Vacanță plăcută din partea Școlii Gimnaziale Nr. 1 Izvoarele
Posted in: Actualitate, Administratie Comments: 0 -
-
-
-
-
La mulți ani, domnule Cătălin Corbea!
Posted in: Actualitate, Dezvaluiri Comments: 0
-
-
-
Clotilde Armand, în vizită la Giurgiu: Educația și proiectele corecte sunt prioritățile USR!
Posted in: Actualitate, Administratie, Politica Tags: Ciprian Alexandru, Clotilde Armand, Codruţ Câinaru, Daniel Badea, USR GiurgiuVicepreședintele USR, Clotilde Armand, s-a aflat ieri la Giurgiu pentru o conferință de presă și o serie de discuții legate de problemele curente din administrația locală și națională. Evenimentul, deschis de Ciprian Alexandru, a pus în prim-plan viziunea partidului privind modernizarea comunităților prin transparență, digitalizare și oprirea rispei de bani publici. În deschiderea conferinței, Ciprian […]
Read More






Post your comments